Hakkımızda

2018 Kuruluş Yılı İtibariyle Doğum Günü ve Parti Malzemeleri Standart hayatlarınızdan bir gün bile olsa sıyrılmak, değer verdiğiniz insanların doğum günlerinde veya özel günleri için parti planlıyorsanız ihtiyacınız olan tabii ki parti malzemesidir…Yetişkin doğum günü parti süsleri, 1. yaş günü partisi, kız ve erkek doğum günü temalı partileri düzenlemek için birbirinden farklı parti ürünleri mevcuttur. Parti ürünleri ve malzemeleri alanı size geniş bir ürün yelpazesi karşılamakla birlikte kesinlikle size ve sevdiklerinize göre parti seti ve ürünlerini bulacaksınız. Partinizin eksiksiz ve mükemmel olmasını istiyor ve unutulmayacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız özel gün parti malzemeleri ile donatılmış bir özel gün alanı oluşturarak ilk adımı atmalısınız. Bu sizi korkutmasın her bütçeye uygun parti malzemeleri mevcut. Emin olmalısınız ki fiyatlarımız oldukça uygun. Parti hazırlıklarınızı uygun rakamlar ile kaliteli parti malzemeleri ile yapmak istiyorsanız bir an önce harekete geçmeli ve sipariş vermelisiniz. Sizlere uygun ürün kategorileri, ürün grupları ve daha fazlası ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Partihouse ailesi olarak hayallerinizdeki parti ortamını yaşatmak için kaliteli parti malzemelerini uygun fiyatlar ile hizmetinize sunarak hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Saat 14:00 kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim ediliyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz partihouse.com 7/24 hizmetinizde.

PARTİ HOUSE İLE PARTİNİZİ TAÇLANDIRIN

Mekanlara gitmeden, özel organizasyonlara gerek duymadan, evinizde kendinizi en güvende hissettiğini yerde kendi partinizi organize edebilirsiniz. Her detayı sizin istediğiniz

gibi olan bir parti… Şahane değil mi? Parti House, istediğiniz her yerde yapacağınız doğum günü kutlamasından tutun da milli bayram etkinliklerine kadar her türlü eğlencede sizlere partileme imkanı sunar.

Parti House; bünyesindeki tüm ürünleri farklılık, renklilik,

enerjik temalar üzerinden giderek tasarlamıştır. Farklı zevklere hitap ederek, müşterilerine farklı bakış açıları sunarak hizmet vermektedir.

Son zamanlarda, dünyayı etkisi altına alan koca bir virüsün ardından anladık ki en güvenli yerimiz “evimiz”. Dışarıda

yapmamız gereken çoğu aktiviteyi evde yapmak zorunda kaldık ve her işimizi kendimiz görmek zorunda kaldık. Dünya kocaman bir kötülükle mücadele ederken, iyi hissedebilmek adına bulunduğumuz yerleri şenlendirme çabalarına girdik.

Yine de hayat devam ediyor, doğum günleri, evlilik yıl

dönümleri, milli bayram kutlamaları… Bunları bulunduğumuz

ortama göre düzenlemek istediğimiz imajı vermek, kendi organizasyonumuzu yapmak için her türlü parti malzemesini barındıran bir yere ihtiyacımız oluyor ve gün geçtikçe ihtiyacımız artıyor. Bunun için en iyi adres Parti House

olmalı. İstediğiniz konsepte uygun, özel güne uygun tüm

malzemeler burada. Evde Partilemek; kasmadan, yorulmadan, zorlamadan ve gönlünüzce eğlenmek fazlasıyla mümkün. Kaliteli, farklı tüm organizasyonları planlayan siz olurken yardımcınız Parti House Den başkası olamaz.